PORTUGALIA I HISZPANIA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

15-22 lipca 2017 (8 dni)

LIBAN (Grupa skompletowana)

Śladami św. Charbela

27 lipca – 2 sierpnia 2017 (7 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

1-8 sierpnia 2017 (8 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (2 ostatnie miejsca)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

5-12 sierpnia 2017 (8 dni)

Armenia i Gruzja (ostatnie miejsce)

z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim  

11-24 sierpnia 2017 (14 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

23-30 sierpnia 2017 (8 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim

6-13 września 2017 (8 dni)

Portugalia i Hiszpania z wypoczynkiem

(grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

12-23 września 2017 (12 dni)

FRANCJA

Rekolekcje i wypoczynek w Sanktuarium Madonny w La Salette

29 września - 4 października 2017 (6 dni)

Chorwacja – Medjugorie (grupa skompletowana)

16-24 września  2017 (9 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (2 ostatnie miejsca)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

3-10 października 2017 (8 dni)

PORTUGALIA – FATIMA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

21-25 października 2017 (5 dni)

LIBAN (grupa skompletowana)

Śladami św. Charbela

19-26 października 2017 (8 dni)

POLSKA FATIMA NA KRZEPTÓWKACH
ŚLADAMI SANKTUARIÓW MARYJNYCH i ŚW. BRATA ALBERTA

(GRUPA SKOMPLETOWANA)

Częstochowa, Ludźmierz, Zakopane:  Krzeptówki – Kalatówki – Wiktorówki, Kraków (Prądnik Czerwony)

19-21 sierpnia  2017 (3 dni)

Całkowity dochód z pielgrzymek przeznaczony jest na wsparcie misji mariańskich
Ain KaremAkko (Akka)AkwizgranAlcobacaAljustrelAmsterdamAndrzejewoAnkaraAntiochia PizydyjskaArsAsyżAvignonBalsamaoBanneuxBatalhaBazylika Cudu Rozmnożenia Chleba i RybBazylika Santa Maria MaggioreBazylika św. Jana na LateranieBazylika św. Pawła za MuramiBazylika św. PiotraBelgiaBerlinBetaniaBiałystokBragaBrukselaBydgoszczCarcassonneCastel GandolfoCezarea Filipowa (Banias)Cezarea NadmorskaChocimCoimbraCuernavacaCzechyCzernaCzerwińskCzęstochowaCzortkówDuklaEfezEmmausFatimaGalileaGdańskGietrzwałdGoźlinGóra BłogosławieństwGóra KuszeniaGóra MojżeszaGóra Oliwna – Góra TaborGórskGrota EliaszaGuadelupeHajfaHulaJaffaJardenitJaszczurówkaJerozolimaJerychoJezioro Galilejskie tj. GenezaretKafarnaumKalwaria PacławskaKalwaria ZebrzydowskaKamieniec PodolskiKana GalilejskaKapadocja – Kaplica SykstyńskaKatakumby Świętego KalikstaKazimierz DolnyKevelaerKigali KlembówKoloniaKomańcza – Konya (Ikonium) – Kościół Kazania na GórzeKościół Prymatu PiotraKościół Rozesłania Apostołów („Domus Galilaeae”)Kowno Kraków ŁagiewnikiKraków MogiłaKrzemieniecLa SaletteLancianoLaodycea – Lawra PoczajowskaLeżajskLisieuxLitwa (Ostra Brama - Wilno)LizbonaLoretoLourdes –  ŁomżaLudźmierz  – ManopelloMariampolMariankiMassadaMiletMonrealeMonte CassinoMonte San AngeloMont-Saint-MichelMuzea WatykańskieMuzeum Yad Vashem NazareNazaretNeversNiepokalanówOboryOkopy św. TrójcyOleskoOrawkaOstrówekParay-le-MonialParyżPelplinPergamon (Bergama) PłockPoczajówPodegrodziePortoPragaPueblaPustynia NegewQumran Remera RuhondoRóżanystokRwanda (Kibeho)RywałdSan Giovanni RotondoSantaremSantiago de CompostelaSintraSkała PodolskaSokółkaStambułStary SączStoczek WarmińskiStudzienicznaSuchowolaSupraślSwarzewoSykomora ZacheuszaSynagoga Grobu DawidaSzawleŚwięta LipkaŚwięta WodaTabghaTaorminaTarsTomarToruńToursTrembowlaTrojaTrokiTurcjaTyberiadaUkraina (Lwów)ValinhosWadowiceWatykanWejherowoWesterplatteWieczernik i Bazylika Zaśnięcia NMPWigryWłocławekZakopaneZakopane CyrhlaZakroczymZbarażZiemia ŚwiętaZuzelaŻółkiew