WŁOCHY – WATYKAN (grupa skompletowana)

Niedziela Palmowa w Rzymie z Papieżem Franciszkiem

4-11 kwietnia 2017 (8 dni)

RZYM – WATYKAN

Święto Miłosierdzia Bożego w Watykanie

22-26 kwietnia 2017 (5 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

28 kwietnia – 5 maja 2017 (8 dni)

LITWA I ŁOTWA (grupa skompletowana)

28 kwietnia – 3 maja 2017 (6 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

3-10 maja 2017 (8 dni)

ZIEMIA ŚWIĘTA (grupa skompletowana)

z dr Barbarą Strzałkowską 

8-15 maja 2017 (8 dni)

ZIEMIA ŚWIĘTA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim

22-29 maja 2017 (8 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

30 maja - 6 czerwca 2017 (8 dni)

ARMENIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

z ks. prof. Andrzejem Szostkiem

12-18 czerwca 2017 (7 dni)

WŁOCHY – WATYKAN

Śladami św. Ojca Pio

16-22 czerwca 2017 (7 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

21-28 czerwca 2017 (8 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

28 czerwca - 5 lipca 2017 (8 dni)

PORTUGALIA – FATIMA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

2-7 lipca 2017 (6 dni)

LIBAN (Grupa skompletowana)

Śladami św. Charbela

27 lipca – 2 sierpnia 2017 (7 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

1-8 sierpnia 2017 (8 dni)

Armenia i Gruzja (Grupa Skompletowana)

z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim  

11-24 sierpnia 2017 (14 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

23-30 sierpnia 2017 (8 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (GRUPA SKOMPLETOWANA)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

z ks. prof. Waldemarem Chrostowskim

6-13 września 2017 (8 dni)

Portugalia i Hiszpania z wypoczynkiem

(grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

12-23 września 2017 (12 dni)

Chorwacja – Medjugorie

16-24 września  2017 (9 dni)

PORTUGALIA – FATIMA (Grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

21-25 października 2017 (5 dni)

PORTUGALIA I HISZPANIA (grupa skompletowana)

100-lecie objawień Matki Bożej w Fatimie

3-10 października 2017 (8 dni)

LIBAN

Śladami św. Charbela

19-26 października 2017 (8 dni)

Całkowity dochód z pielgrzymek przeznaczony jest na wsparcie misji mariańskich
Ain KaremAkko (Akka)AkwizgranAlcobacaAljustrelAmsterdamAndrzejewoAnkaraAntiochia PizydyjskaArsAsyżAvignonBalsamaoBanneuxBatalhaBazylika Cudu Rozmnożenia Chleba i RybBazylika Santa Maria MaggioreBazylika św. Jana na LateranieBazylika św. Pawła za MuramiBazylika św. PiotraBelgiaBerlinBetaniaBiałystokBragaBrukselaBydgoszczCarcassonneCastel GandolfoCezarea Filipowa (Banias)Cezarea NadmorskaChocimCoimbraCuernavacaCzechyCzernaCzerwińskCzęstochowaCzortkówDuklaEfezEmmausFatimaGalileaGdańskGietrzwałdGoźlinGóra BłogosławieństwGóra KuszeniaGóra MojżeszaGóra Oliwna – Góra TaborGórskGrota EliaszaGuadelupeHajfaHulaJaffaJardenitJaszczurówkaJerozolimaJerychoJezioro Galilejskie tj. GenezaretKafarnaumKalwaria PacławskaKalwaria ZebrzydowskaKamieniec PodolskiKana GalilejskaKapadocja – Kaplica SykstyńskaKatakumby Świętego KalikstaKazimierz DolnyKevelaerKigali KlembówKoloniaKomańcza – Konya (Ikonium) – Kościół Kazania na GórzeKościół Prymatu PiotraKościół Rozesłania Apostołów („Domus Galilaeae”)Kowno Kraków ŁagiewnikiKraków MogiłaKrzemieniecLa SaletteLancianoLaodycea – Lawra PoczajowskaLeżajskLisieuxLitwa (Ostra Brama - Wilno)LizbonaLoretoLourdes –  ŁomżaLudźmierz  – ManopelloMariampolMariankiMassadaMiletMonrealeMonte CassinoMonte San AngeloMont-Saint-MichelMuzea WatykańskieMuzeum Yad Vashem NazareNazaretNeversNiepokalanówOboryOkopy św. TrójcyOleskoOrawkaOstrówekParay-le-MonialParyżPelplinPergamon (Bergama) PłockPoczajówPodegrodziePortoPragaPueblaPustynia NegewQumran Remera RuhondoRóżanystokRwanda (Kibeho)RywałdSan Giovanni RotondoSantaremSantiago de CompostelaSintraSkała PodolskaSokółkaStambułStary SączStoczek WarmińskiStudzienicznaSuchowolaSupraślSwarzewoSykomora ZacheuszaSynagoga Grobu DawidaSzawleŚwięta LipkaŚwięta WodaTabghaTaorminaTarsTomarToruńToursTrembowlaTrojaTrokiTurcjaTyberiadaUkraina (Lwów)ValinhosWadowiceWatykanWejherowoWesterplatteWieczernik i Bazylika Zaśnięcia NMPWigryWłocławekZakopaneZakopane CyrhlaZakroczymZbarażZiemia ŚwiętaZuzelaŻółkiew